Intense Keratin

Evde Keratin Bakımı

Evde Saç Bakımı

 

Güvendiğiniz kuaförünüz size uzakta olduğu için, yola giderken harcadığınız enerji ve maddiyat aynı zamanda oraya gittiğinizde beklediğiniz zaman dilimi, sizin için çok değerlidir. Bizde bunların harcanmasını engellemek için kullanımı kolaylaştırılmış kalıcı etkili evde keratin bakımı ürün setlerimizle sizlerle birlikteyiz.

Keratin şampuanın daha sonrasında uygulanan keratin saç kremi, keratin saç maskesi ve saç dipleri için özel tasarlanmış saf keratin serumumuz ile uygulama sıralarına uyuduktan sonra kolay bir şekilde saçlarınıza kendiniz evde keratin bakımı yapabilirsiniz.

Saçlarınıza gereken şeyleri sizden başka herhangi birinin bilmesi mümkün değildir onlar sizlerle birlikte yaşıyor ve tüm sorunları yakından siz hissediyorsunuz. Bu yüzden de saç analizinizi çok iyi şekilde yaptıktan sonra gereken tüm ürünleri bizden alıp evinizde kendi uygulama yavaş ve sertliğini ayarlayarak, kafa derinize herhangi bir sorun yaşatmadan bakımınızı yapabilirsiniz.

 

Kuaförlerde marka anlaşmalarından dolayı hangi ürün ucuz ise onun reklamı yapılıyor ve her hafta neredeyse değişen ürün çeşitliliğinden dolayı bakım içerikleri ve maddeler farklılaşıyor. Bu maddelerin ve ürünlerin birbirleriyle olan herhangi bir reaksiyonu araştırılmadan direkt olarak saça uygulanması çok büyük sorunlara yol açabilir. Yalnızca marka işbirliği için kuaförlerimiz de uygulanan ürünler çok araştırılmadan insan ilişkilerini inanarak satın alınır ve daha sonrasında dökülmelere kadar kötüye giden bir saat sorunu ortaya çıkar.

 

Evde Keratin Bakımınızı Uygulayın

 

Saçınızda yağlanma sorunu olduğunda içeriği her türlü saça uygun diye yazan ürünlerde genellikle sorun yaşarsınız. Keratin ürünlerimiz saçınızda fazla yağın salgılanmasına ve gene de gereken nemi korunmasına özel içeriye sahiptir ve yağlı saçlarınızı her ürünü uygulayamayacağınız için sizleri çok daha sönük ve yapışmış saçlardan uzak tutar.

Ürün çeşitliliği saç tiplerine göre değişir, sorunlar tek olmadığı gibi çözümleri de farklılaşıyor. Yenisini alma gibi bir şansımız olmadı saçlarımıza iyi bakmalı ve bunu en güvenilir şekilde evde kendimiz organik ürünlerle yapmalıyız. Bunu sağlamak için de sitemizden veya bizi direkt arayarak ürünlerimizi satın alabilir ve ev rahatlığında kendi güvencenizle bakımınızı yapabilirsiniz. Bilmediğiniz, herhangi birinin uzman statüsüne inanarak ve etkisinde kalarak değil, saçınızın sorununa uygun ürünleri kendiniz yaparak hiçbir ek ücret ödemeden, masraf yapmadan ulaşabilmek mümkün.

Bakım aralarında beklerken kuaförde soğukta veya sıcakta yaşadığınız sorunları hiçbir şekilde evinizde yaşamayın, istediğiniz yerde dinlenerek istediğiniz su sıcaklığında kendinizi kayarak her türlü rahatlığınız sağlayabilirsiniz artık uzman bakımlar evinizde. Kendi saçınızın uzmanını, kendiniz yapıyoruz ve sağlık kazandırmak için ürünlerimizi sizlere sunuyoruz. Rahat ve güvenilir bakım artık evde keratin bakımı setlerimizle sizlerle!

 

Peki, evde keratin bakımı için ne gibi çözümler geliştirilmiş bunlara bir göz atalım.

 

Boyadan yanan saçlar için evde yapılacak bakım: saçlarınıza düzenli olarak serum uygulamalı bu serum Liquid Keratin Serumu tercih edebilirsiniz, kullanımı kolaydır herhangi bir şey karıştırmanız ya da eklemeniz gerekmez. Bu arada yanan saçlar için sülfat içermeyen bir şampuan kullanmaya da özen göstermelisiniz.Cansız saçlara sahip olan kişiler saçlarının parlak ve güzel görünmesi için durulama suyuna elma sirkesi ilave edilmesi gerektiği söylenir.

 

Kuru Saçlara Sahip Olan Kişiler

Sıcak yağ tedavisi uygulayabilir, mayonez saç paketi yapabilir, protein özlü jelatin tedavisi uygulayarak da saçın nem dengesini kazanarak saçı güçlendirip kırılmasını engelleyebilir. Bu aşamada Liquid Keratin Dip Bakım Yağı kullanmak çok etkili olacaktır. Kimyasal içerik barındırmadığından saçlarınızda güvenle kullanabilirsiniz.

 

Yıpranmış Saçlara Sahip Kişiler

Zeytinyağı maskesi, avokado maskesi, yumurta maskesi, beyaz sirke maskesi ve Hindistan yağı maskesi uyulabilir. Etkili bir sonuç için keratin maske en faydalısıdır. Çünkü saçların yıpranmasının bir sebebi de saçtaki keratin proteinin azalması ve yok olmasından dolayıdır.

 

İnce Telli Saçlara Sahip Kişiler

Saçlarını çok sık yıkamamalı çünkü her gün saç yıkamak saç derisindeki koruyucu tabakaya zarar vererek saç derisinin hassaslaşmasına neden olmaktadır. Saç tellerinin kalınlaşmasını ve güçlenmesini isteyenler keratin bakım yağı kullanabilir.

 

Saçlarımızın sağlıklı ve bakımlı olması aynı zamanla sağlıklı bir vücuda sahip olduğumuzun göstergesidir de. Saçlarına dikkat eden önem veren insanlar elbette ki vücutlarına da aynı ehemmiyeti göstermektedir.  Ama ne var ki elimizde olmayan sebeplerden ötürü bazen saçlarımızın canlılığı, parlaklığı, ışıltısı yok olur. Fakat evde yapacağınız saç bakım maskeleri, saç bakım kürleri, kullanacağınız natural yağlar sayesinde işiniz kolaylaşacaktır. Sac bakımını evde uygun koşullarda sağladığınız takdirde bakımlı ve sağlıklı saçlara sahip olmanız çokta zor görünmemektedir.

Dikkat etmeniz gereken saç tipinizin analizini sağladıktan sonra uygulayacağınız yöntemin ne kadar süre saçınıza uygulamanız gerektiği, hangi aralıklarla yapmanız ve eğer birçok üründen oluşan karışımlı maske yapıyor iseniz bu karışımların miktarına dikkat etmelisiniz. Tam emin olarak bilmediğiniz, güvenmediğiniz yöntemleri kullanmayınız saçınıza yarar değil zarar vermiş olursunuz. Saç tipiniz nasıl ise ona uygun uygulama sağladığınızda saçlarınız yeniden canlı, parlak ve bakımlı görünüme ulaşacaktır.

Evde Keratin Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön