Intense Keratin

Saç Botoksu – Intense Keratin

Saç Botoksu

Tamamen doğal olan ve kimyasal içerik içermeyen Intense Keratin saç botoksu, rahatlıkla kullanılmaktadır. Saçınızdaki yıpranmaları ve yaşlanmayı tedavi eden saç botoksu, keratin proteinleri sayesinde mükemmel bir saça sahip olmanızı sağlayacaktır.

 

Saç Botoksu – Intense Keratin (Yoğun Keratin Formülü)

 

Yıpranan saçların tedavisinde kullanılan ve oldukça başarılı sonuçlar veren intense keratin saç botoksu (yoğunlaştırılmış keratin formülü), boya, perma ve saç kurutma işlemleri ile yıpranan saçlar için oldukça başarılı özelliklere sahiptir. Son teknoloji ürünü saç botoksu, tedavi edici özelliklere sahiptir.

Saç Botoksu - Intense Keratin

 

Saç Botoksu Tamir Edici Özellik

 

Saç botoksu kategorisinde üretilen ve saç boyama, perma yapma ve benzeri işlemlerle yıpranan saçlar için tamir edici özelliklere sahip olan keratin, sülfür köprüleri ve sistin bağları onarımını gerçekleştirmektedir. Bu onarım işlemiyle, saç tekrar eski gücüne kavuşmaktadır. Keratin saç botoksu, saç üzerinde koruyucu bir zar oluşturur ve saçın dış etkenlerden etkilenmesini önler. Bu özelliği ile koruyucu bir kalkan görevi görür. Kolay tarama ve rahatlık hissi verir. Keratin saç botoksu, kullanıldığı andan itibaren saçınızda fayda sağlamaya başlar.

 

Saç Botoksunu Kimler Kullanabilir?

 

Keratin saç botoksu, Tamamen doğal olduğu için, kullanımı oldukça yaygın bir üründür. Genç kızlar, yaşlı bayanlar ve hamileler rahatlıkla kullanabilir. Eldivensiz kullanımında cilde zarar vermez. Göze temas ettiğinde, gözü yıkamak yeterlidir.

 

Saç Botoksu - Intense Keratin

Saç Botoksu Kullanımı Çok Kolaydır

 

Pratik ve etkili özellikleriyle tercih edilen intense keratin saç botoksu, kullanımı kolaydır. Öncelikle organik keratin şampuanla saçınızı iki kere yıkayın. Bu yıkama işleminin ardından, havlu ile kurutun. Kurutma işlemini saç kurutma makinesi ile de yapabilirsiniz. Ancak, tavsiye edilen kurutma şekli, havlu ile kurutma şeklidir. Elinizle masaj yaparak bütün saçlarınıza yedirmek suretiyle, Keratin saç botoksu saf keratin serumunu saçınıza sürün. Eldivensiz kullanılabilen bu ürünü, saçınıza iyice yedirin. 5-10 saat bekledikten hemen sonra, ılık suyla yıkayın. Ancak şampuan kullanmayın.

Yıkadıktan sonra, saçınızın kaygan ve yumuşak olduğunu hissedeceksiniz.

Bu işlemden sonra, fön veya boya gibi işlemleri yapabilirsiniz. Bu işlemlerin saça olan zararlarını önleyen Keratin saç botoksu, doğal saç koruma özelliklerine sahiptir. Saçınızın mükemmel ve etkili bir şekilde güçlenmesi için, bu işlemi bir hafta boyunca devam ettirin. Saçınızın parlaklığını artıran bu işlem, saçınızın mükemmel şekil almasını da sağlamaktadır. Intense keratin saç botoksu, saç bakım işlemlerinde her zaman için tercih edilmektedir.

Saç Botoksu – Intense Keratin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön