Intense Keratin

Permalı Saç Bakımı

Permalı Saç Bakım

 

Kadınların her zaman değişim gösteren saç tercihleri için saçlar bir çok işlemden geçer ve aşırı zarar görür. Dünya düzeninde değişiklik gösteren moda akımları çok hızlı bir şekilde insanlara ulaşmaktadır. Bu yeni akımlarda insanlara cesaret vererek değişime yönlendirir. Böylelikle de her yenilikte saçlarınızın dipten uca zarar görmesine neden olur.

Özellikle de saçın kırılarak şekil değiştirmesi sağlanırken uygulanan kimyasal maddeler yüzünden saçlarımızda azalmalar ve incelemeler meydana gelir. Saçları genellikle düz olan kadınların tercih ettiği bir yöntem olarak, perma, saçı en çok yıpratan işlemlerden biridir. Permalı saçlarda, perma kimyasal uygulamalarından dolayı olan saçtaki yıpranma, azalma, kolay kopma gibi saç tellerini hastalandıran nedenler çok daha fazla görülür. Bu nedenle  dünyanın en iyi markalarından olan Liquid Keratin markamız permalı saç bakımı konusunda sizlere yardım ediyor.

 

Permadan Yıpranmış Saçlara Özel Uygulamalar

 

Aşırı yıpranmış saçlarınızı eski sağlıklı görünümüne geri döndürüyoruz. Artık merak ettiğiniz her işlem ve rengi uygulayabilir ve bundan hiçbir zararı almadan keyfini sürebilirsiniz. Denemelerden, merak ettiğiniz bonus saçlar için, dalgalı ve ya kıvırcık saçlar için hiçbir engel yok artık aranızda. Tüm yıpranma korkularınızdan kurtulabilirsiniz. Her işlem sonrası gibi saçın şekli için uygulanan perma işleminde de saçta kötüye doğru bir gidiş görürüz. Saçımızın şeklindeki kalıcılık , saçın sağlığında aynı etkiyi göstermez.

Keratin ürünlerimiz incelen ve kopmaya kadar kötüleşen saçlarınızı işlem sonrasında yeniden canlandırır. Hem görünümünde hem de sağlığındaki iyilik saçınızı çok daha hızlı şekilde uzama ve gürleşme olarak geri dönüş sağlayacaktır. Kadınların en çok kullandığı aksesuarı saçlarıdır. Saçlarındaki istemsiz bir değişiklik direkt olarak etki altına alır ve tüm moralinizi düşürür. Sizi mutlu edecek bu ürünler tüm zevk kalitenizi arttırır.

Permalı Saç Bakımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön